Ogłaszamy nową trasę – Accantus Live 3!

Autor: Published On: 2 września 2021komentarzy 10
Autor: - Published On: 2 września 2021 - komentarzy 10 -
Plakat Accantus Live 3
Link do strony z biletami

Po długiej przerwie wracamy z nową trasą! Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć na żywo piosenki, które znacie z naszego kanału. Będą to zarówno utwory, które pojawiały się na poprzednich trasach, jak i nowości, których nigdy dotąd nie wykonywaliśmy na scenie. Na każdym koncercie wystąpi ośmioro solistów Studia Accantus oraz 8-osobowy zespół muzyczny „Accantus Live Band”.

Dlaczego Accantus Live 3?
Bo to już trzecia trasa w tej formule, zbudowana na doświadczeniach poprzednich 23 koncertów „Accantus Live”. Konsekwetnie dbamy o róznorodność repertuarową i wizualną, która sprawi, że w naszym koncercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę i nie możemy się doczekać momentu, gdy usłyszycie na żywo efekt naszej wielomiesięcznej pracy.

UWAGA! Ze względu na nieprzewidywalność obecnych warunków pandemicznych, planujemy dwa koncerty dziennie. W przypadku poluzowania obostrzeń i możliwości grania dla pełnej widowni, będziemy łączyć dwa koncerty w jeden.
Czas trwania koncertu: około 1 godz. 40 minut bez przerwy, w przypadku poluzowania obostrzeń: około 2,5 godz. z przerwą

Występują: Małgorzata Chruściel, Kamil Dominiak/Janek Traczyk, Aleksandra Gotowicka/Natalia Piotrowska-Paciorek, Paulina Grochowska, Kuba Jurzyk, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

oraz Accantus Live Band w składzie: Kasia Mazurkiewicz (piano, kierownictwo muzyczne), Artur Rapacz (perkusja), Artur Siejka (bas), Michał Chwała (gitara), Tomek Boruch (gitara), Paulina Kusa/Ala Baranowska (skrzypce), Ada Dobrowolska/Kamila Fediuk (skrzypce), Krysia Wiśniewska/Karol Wachnik (wiolonczela).

Do zobaczenia!

Link do strony z biletami
Subscribe
Powiadom o
guest
10 Liczba komentarzy:
Najstarsze
Najnowsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna

Czy macie już – zakładając że nic złego się nie wydarzy – zaplanowane jaka obsada będzie na danym koncercie i możecie ją zdradzić? Od momentu ogłoszenie trasy i zakupu biletu żyję w ciągłym strachu, że na koncercie w Warszawie zabraknie Janka. A do 27 grudnia jeszcze tyle czasu! Uwielbiam wszystkich wokalistów, ale koncert bez Janka byłby dla mnie niepełny:)
Serdecznie pozdrawiam cała ekipę Accantusa!

Aga S

Mnie też interesuje obsada w Szczecinie

Spałby

Fajnie

Dominika

Czy Janek i Natalia będą na koncercie w Łodzi?

Krzysiek

A Gdańsk dopiero w przyszłym roku ;(

Ania

Mam do sprzedania 1 bilet na koncert w Gdańsku 30/01/22 w cenie 100zl. Kupiony za 140. Sektor B rząd 8 miejsce 84. Na godzinę 19.00. Pomyliłam godziny przy zakupie a goout nie przyjmuje zwrotów ani wymiany.

Luiza

Moi drodzy, jak mogę poznać skład obsady w Gdyni?? Muszę wybrać godzinę, zegar tyka, zostało kilka miejsc. Czy ktoś coś podpowie? Tak bardzo pragnę zobaczyć występ pana Kamila…. <3 🙂

Six

UwielbiamstudiAccantus w

Last edited 2 miesięcy temu by Six