Kontakt

WSPÓŁPRACA KOMERCYJNA

wspolpraca@accantus.pl

Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę w formie zamówienia naszego występu, skontaktuj się z nami pod powyższym adresem e-mail, lub pod numerem telefonu 798 664 834.

Pobierz ofertę

fot. Moonlight Foto

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od osób dorosłych w formie próbek głosu wykonywanych w języku polskim na adres: kontakt@accantus.pl. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą wiadomość, ale wszystkie próbki są przez nas przesłuchiwane i zachowujemy je w naszym archiwum.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby dotrzeć do jak największej liczby fanów. Dlatego koncerty organizujemy w dużych miastach, do których łatwo dojechać z mniejszych miejscowości i ich okolic, wsiadając w samochód lub pociąg.

Chętnie przyjmujemy również zaproszenia od organizatorów koncertów lub urzędów miast, domów kultury – prosimy o kontakt pod adresem wspolpraca@accantus.pl.

Z doświadczenia wiemy, jak trudno zdobyć podkłady w wysokiej jakości – dlatego te, których używamy w naszych produkcjach, są tworzone specjalnie na nasze zamówienie i z oczywistych względów nie udostępniamy ich dalej. Jeśli szukacie podkładów na własny użytek domowy – istnieje dużo wersji instrumentalnych, które można pobrać lub zakupić za drobną opłatą na stronach internetowych. Wyszukując ich w internecie najlepsze wyniki uzyskuje się używając tytułu w oryginalnym języku (który zawsze podajemy w opisie piosenki na naszym kanale), dopisując słowo “karaoke” lub “instrumental”.

Ze względu na prawa autorskie niestety nie mamy takiej możliwości.

Ze względu na prawa autorskie niestety nie mamy takiej możliwości – nasza licencja na dystrybucję utworów obejmuje tylko platformy takie jak właśnie YouTube czy (w przypadku niektórych utworów) Spotify.

Chcemy tworzyć i śpiewać dla wszystkich, cieszy nas widok dużych, czasem trzypokoleniowych, rodzin na widowni. 🙂

Rodziców przyprowadzających dzieci na nasze koncerty prosimy o zadbanie o to, aby pozostali widzowie w żaden sposób nie odczuli dyskomfortu z powodu obecności naszych najmłodszych fanów wśród publiczności. Nawet wtedy, gdy łączy to się z koniecznością wyjścia na chwilę poza salę, w której odbywa się koncert. Jeśli tak się zdarzy prosimy o powrót na salę podczas braw po piosence.

Pamiętajcie, że na naszych koncertach często bywa głośno. Nadmierny hałas może być bardzo niebezpieczny dla słuchu małych dzieci. Im młodsze dziecko, tym bardziej wrażliwy aparat słuchu. Dlatego należy go szczególnie chronić. Zadbajcie więc o Wasze maluchy, „uzbrajając” je w specjalne słuchawki ochronne.

Najważniejsze jest to, aby nasi widzowie dobrze się czuli i świetnie się bawili. Dlatego to, w co się ubierzecie, zostawiamy Wam samym. Gramy w różnych salach – czasem jest to klub muzyczny ze stojącą widownią, innym razem filharmonia. Organizujemy różne koncerty – czasem symfoniczne, ostatnio bardziej rockowe 🙂

Po prostu bądźcie sobą – jeśli czujecie potrzebę – załóżcie coś, w czym będziecie czuli się wyjątkowo w ten wyjątkowy wspólny dla nas i dla Was czas. Ważne jednak jest to, aby ubranie które założycie Was nie krępowało.
Jeśli nie macie pomysłu – zawsze możecie założyć koszulkę z naszym logo, będzie nam bardzo miło 🙂

Zakładamy, że spóźnienia nigdy nie są celowe, mogą zdarzyć się każdemu. W takim wypadku prosimy Was o cierpliwość i poczekanie na brawa pomiędzy piosenkami, tak, aby nie zakłócić swoim wejściem odbioru pozostałym widzom.

Pamiętajcie, że wybierając się na koncert, warto zaplanować swoje wyjście dużo wcześniej. Rozpoczynając nasze występy staramy się już pierwszą piosenką Was zaskoczyć, odpowiednio nastroić, przygotować na to, co ma się wydarzyć – nie pozwólcie, żeby korek, albo nagła zmiana w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej  Wam to odebrały 🙂

Nasze studio przeznaczone jest wyłącznie do nagrań autorskich projektów realizowanych przez nasz zespół na potrzeby kanału na YouTubie. Gwarantujemy jednak, że w Warszawie znajduje się wiele studiów nagraniowych, w których można zrealizować swój projekt i nie powinno być problemem ich znalezieniem.

Tak. Śpiewanie to nasza pasja i nasza praca 🙂

Przyjmujemy zaproszenia na wydarzenia organizowane przez miasta, domy kultury, firmy, osoby prywatne. W przypadku chęci zapoznania się z naszą ofertą i wymaganiami technicznymi prosimy o kontakt z nami poprzez pocztę e-mail:  wspolpraca@accantus.pl

Niestety, choć bardzo rozumiemy takie prośby, nie jesteśmy w stanie pomóc w ten sposób – dostajemy ich setki i wybieranie pomiędzy nimi zdecydowanie nas przerasta. Dlatego postanowiliśmy, że nasz fanpage pozostanie tylko stroną informacyjną o naszych działaniach.

KONTAKT MAILOWY

kontakt@accantus.pl

Jeśli nie znalazłeś powyżej odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami pod powyższym adresem. Nie jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie wiadomości, ale zrobimy, co w naszej mocy 🙂

fot. Moonlight Foto