Bilety

NA NAJBLIŻSZE KONCERTY

Drodzy widzowie,
Niestety po raz kolejny mamy ten przykry obowiązek powiadomić Was o przeniesieniu koncertów „Accantus Live 2.0” w Częstochowie, Toruniu i Gdańsku. Walczyliśmy do końca, ale obecna sytuacja pandemiczna wyklucza możliwość zorganizowania ich w bezpieczny sposób i na wysokim poziomie, jaki chcemy Wam zagwarantować. Nie mogliśmy się doczekać tych koncertów – ale przyjdzie nam poczekać jeszcze trochę na wspólne spotkanie. Wszystkie kupione przez Was do tej pory bilety zachowują ważność.
Dla wszystkich trzech koncertów udało nam się znaleźć nowe terminy w październiku. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkim będą one odpowiadać, więc oczywiście gwarantujemy możliwość zwrotu pieniędzy za zakupione bilety – miejmy nadzieję, że tym razem już bez żadnych komplikacji. Obsada ponownie ulegnie lekkiej modyfikacji, dlatego koniecznie zapoznajcie się z nią przed podjęciem decyzji.
Niezmiennie dziękujemy za Wasze wsparcie i mamy nadzieję, że wytrzymacie razem z nami to czekanie na finał trasy. Tymczasem – widzimy się na YouTubie!

Przeczytaj informacje o koncertach

Koncerty

ACCANTUS LIVE 2.0

„Accantus Live 2.0” to, jak sama nazwa wskazuje, nowa, ulepszona odsłona trasy koncertowej Studia Accantus. Po olbrzymim sukcesie poprzedniej trasy i prośbach od widzów postanowiliśmy ponownie wyruszyć w Polskę, biorąc formułę poprzedniej trasy i ulepszając ją! Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie podnieśli poprzeczki 🙂

Klimat i serce koncertu pozostają te same – wspaniałe utwory musicalowe i filmowe wykonane w 100% na żywo przez wokalistów znanych naszym widzom z naszego kanału YouTube. Wzorując się na współczesnej oprawie muzycznej spektakli na Broadwayu oraz West Endzie, stworzyliśmy 8-osobowy zespół muzyków – „Accantus Live Band”. To idealna liczba, pozwalająca wykonać zarówno klasyki musicalu jak i rockowe aranżacje. Zgodnie z wizją najbardziej obecnie znanych twórców postanowiliśmy połączyć klasykę ze współczesnością, przedstawiając naszym fanom widowisko pełne energii płynącej ze sceny – dlatego koncerty odbywają się zarówno „na stojąco” w klubach muzycznych jak i tradycyjnie, w centrach kultury i filharmoniach.

Czego zabrakło nam w poprzedniej trasie? Przede wszystkim spotkań z fanami po koncercie! Kiedy na widowni znajduje się powyżej tysiąca osób, logistycznie i fizycznie niemożliwe jest poświęcić czas wszystkim. Dlatego na poprzedniej trasie spotkania z fanami nie mogły się odbyć, i była to pierwsza rzecz, którą postanowiliśmy zmienić planując nową odsłonę, wprowadzając darmowe wejściówki na takie spotkania. Jak zdobyć wejściówkę? To bardzo proste: w dniu każdego koncertu o godzinie 10:00 rano przy wejściu na daną salę dla chętnych rozdawane będą specjalne identyfikatory, których liczba będzie ograniczona do 100 (słownie: stu). Po zakończeniu koncertu widzowie z identyfikatorami zostaną skierowani w odpowiednie miejsce, gdzie będą mogli uczestniczyć w krótkim spotkaniu z artystami występującymi w koncercie – uścisnąć dłoń, wziąć autograf, zrobić zdjęcie.

Już od ponad siedmiu lat Wy – nasi widzowie – spełniacie nasze marzenia, wspierając nas zarówno na naszym kanale YouTube jak i na żywo, zaszczycając nas swoją obecnością na koncertach. My w zamian robimy co możemy, żeby dostarczyć Wam wykonania pełne pasji, zaangażowania i profesjonalizmu.

„Accantus Live 2.0” to nasz największy jak dotąd projekt, poparty wnioskami z kilkudziesięciu, jeśli nie kilkuset, koncertów. Bądźcie z nami, a my zrobimy wszystko, żebyście na długo zapamiętali to spotkanie.

Czas trwania koncertu: około 2,5 godziny z przerwą

Accantus Live Band w składzie: Tomek Boruch, Michał Chwała, Ada Dobrowolska/Kamila Fediuk, Paulina Kusa, Małgosia Latoszek, Kasia Mazurkiewicz, Artur Siejka, Artur Rapacz

Uwaga! Ze względu na zwiększony skład wokalistów, obsada koncertu jest inna w każdym mieście. Każdy koncert będzie wyglądał trochę inaczej, więc kupując bilety warto zapoznać się z listą wykonawców.

Kup bilet
Zobacz zdjęcia z koncertów

Zdjęcia

Z NASZYCH KONCERTÓW

fot. Moonlight Foto