Wejherowo

Pora wrócić na Kaszuby! Byliśmy już tam kilka razy i zawsze było to dla nas ogromne przeżycie i wspaniałe spotkanie z mieszkańcami Wejherowa i okolic. Na zaproszenie Wejherowskiego Centrum Kultury wystąpimy z repertuarem musicalowo – filmowym. Mamy nadzieję was nakłonić do refleksji, wzruszyć, ale także rozbawić i wprawić w dobry humor 🙂 Serdecznie zapraszamy!

Wystąpią dla Was wokaliści  Studia Accantus w składzie:  Sebastian Machalski, Sylwia Przetak, Natalia Piotrowska-Paciorek i Adrian Wiśniewski oraz

band pod kierownictwem Kasi Kessling (piano): Tomek Boruch (gitary), Michał Piotrowski (perkusja), Artur Siejka (bas)

 

Miejsce: Filharmonia Kaszubska Wejherowskie Centrum Kultury, ul. Sobieskiego 255, 84-200 Wejherowo
Termin: 24 stycznia 2023 r. (wtorek), godz. 19:00
Czas trwania: ok. 1 godzina 10 minut
Bilety w cenie 79 zł i 69 zł dostępne tutaj

Siedlce

W same Walentynki, 14 lutego zapraszamy pary i singli, w pojedynkę albo w towarzystwie: z ukochanymi, rodzeństwem, rodzicami, z przyjaciółmi lub teściami 🙂
Zaśpiewamy piosenki o miłości, która jak wszyscy wiedzą, ma różne oblicza i kaprysy. Różne imiona. Zaczyna się wesoło a kończy smutnie lub odwrotnie. Czasem przychodzi gdy jej nie chcemy a czasem trzeba na nią długo poczekać. Opowiemy Wam śpiewająco historię ulubionych przez nas  postaci musicalowych i filmowych. Zapraszamy serdecznie 🙂 Przyjedziemy na zaproszenie Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach.

Wystąpią dla Was wokaliści  Studia Accantus w składzie: Paulina Grochowska, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski oraz

band pod kierownictwem Kasi Kessling (piano): Tomek Boruch (gitary), Artur Rapacz (perkusja), Artur Siejka (bas)

Miejsce: Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Biskupa Ignacego Świrskiego 31, 08-110 Siedlce
Termin: 14 lutego 2023 r. (wtorek), godz. 20:00
Czas trwania: ok 1 godzina
Bilety w cenie 90 zł dostępne tutaj

Żabno

Bardzo się cieszymy z takich zaproszeń, kiedy to do świętowania zapraszana jest cała miejscowość 🙂 W Żabnie mieliśmy już zaszczyt wystąpić i tym bardziej nam będzie miło odwiedzić to miasto po raz kolejny. Tym razem wystąpimy na scenie plenerowej, w trochę większym składzie, podczas „Dni Żabna”.

Wystąpią dla Was wokaliści  Studia Accantus w składzie: Kuba Jurzyk, Sebastian Machalski, Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak oraz

band pod kierownictwem Kasi Mazurkiewicz (piano): Mateusz Babiak (gitary), Artur Rapacz (perkusja), Artur Siejka (bas)

Miejsce: Plac przy Hali Sportowej, ul. Przybyszowskiego, Żabno
Termin: 7 sierpnia 2022 r. (niedziela),  godz. 18:00
Czas trwania: ok. 1 godzina
Wstęp wolny

Pruszków

Mieszkańców Pruszkowa i okolic zapraszamy na kameralny plenerowy koncert, który odbędzie się na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” w Pruszkowie.

Koncert odbędzie się na scenie przy tężni w parku im. Tadeusza Kościuszki.

Wystąpią: Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski oraz Kasia Mazurkiewicz (piano).

Mamy nadzieję Was wzruszyć i rozśmieszyć, usłyszycie piosenki z kanału, ale trochę chcemy także Was zaskoczyć. Serdecznie zapraszamy 🙂

Miejsce: Park im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie
Termin: 13 sierpnia  2022 r. (sobota), godz. 18:00
Czas trwania: ok. 1 godzina
Wstęp wolny

Trasa

ACCANTUS AKUSTYCZNIE

„Accantus Akustycznie” to nieznana jeszcze odsłona naszego zespołu. Po ogromnych produkcjach, jakimi są koncerty „Accantus Live”, dostaliśmy dużo pytań o bardziej kameralną, bezpośrednią wersję naszych występów – i tak właśnie zrodził się pomysł na ten projekt.
Na scenie wystąpi 9 artystów: 4 wokalistów znanych z naszego kanału oraz 5-osobowy zespół instrumentalny: piano, gitara, trio smyczkowe pod kierownictwem Kasi Mazurkiewicz. Gwarantujemy zupełnie nowe doświadczenia i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy!
Czas trwania koncertu: 1 godz. 20 minut bez przerwy.

Występują: Aleksandra Gotowicka / Sylwia Przetak, Paulina Grochowska, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

ACCANTUS LIVE 4

Kliknij tutaj, aby kupić bilet

Król Lew. Hamilton. SIX. Dear Evan Hansen. Upiór w operze. Kraina lodu. Król rozrywki.

Jeśli chcecie usłyszeć utwory z tych i wielu innych musicali na żywo, w wykonaniu zespołu fantastycznych solistów Studia Accantus, koniecznie musicie wybrać się na to wydarzenie. Gwarantowane muzyczne niespodzianki zarówno dla nowych widzów, jak i dla zagorzałych fanów!

Przy okazji trasy Accantus Live 4 ulegnie nieco zmianie formuła koncertów. W każdym z miast będących częścią trasy pojawi się ośmioro solistów Studia Accantus znanych z YouTube’a, w tym jeden gość niespodzianka, który ujawniony będzie na 2 tygodnie przed każdym koncertem.

Wystąpią: Małgorzata Chruściel/Aleksandra Gotowicka, Paulina Grochowska/Patrycja Mizerska, Kuba Jurzyk, Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski oraz (w jednym z utworów) wspomniany gość niespodzianka.

Usłyszycie repertuar, który składa się z piosenek wykonywanych przez Studio Accantus już wcześniej na koncertach oraz takich, które zdobyły dużą popularność w ciągu ostatnich dwóch lat.

Niezmiennie za warstwę muzyczną odpowiadać będzie stworzony zgodnie ze współczesnymi standardami obowiązującymi na Broadwayu i na West Endzie „Accantus Live Band” pod kierownictwem Kasi Kessling, złożony z 8 muzyków sesyjnych i orkiestrowych:

perkusja – Artur Rapacz
bas – Artur Siejka
gitara 1 – Michał Chwała
gitara 2 – Tomek Boruch
skrzypce 1 – Paulina Kusa/Ala Baranowska
skrzypce 2 – Weronika Wyka
wiolonczela – Krysia Wiśniewska/Karol Wachnik
piano – Kasia Kessling

A wszystko to okraszone konferansjerką reżysera Studia Accantus oraz całego wydarzenia – Bartka Kozielskiego. Zapraszamy!

Czas trwania koncertu: około 2,5 godziny z przerwą
Organizator: firma SONO

Zdjęcia

Z KONCERTÓW ACCANTUS LIVE

fot. Moonlight Foto