Warszawa

Uwielbiamy naszą trasę Accantus Live 3. Ale tęsknimy także za koncertami kameralnymi :). Dlatego miło nam bardzo poinformować, że otrzymaliśmy zaproszenie do Zielonej Góry.

Wystąpią dla Was artyści Studia Accantus w składzie: Kasia Mazurkiewicz (piano), Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski.

W repertuarze piosenki z repertuaru musicalowo – filmowego, a więc nasza specjalność 🙂

Miejsce: Lubuski Teatr w Zielonej Górze, Al. Niepodległości 3/5
Termin: 21 lutego 2022 r. , godz. 19:00
Zakup biletów tutaj

Radzionków

26.02 wystąpimy na zaproszenie stadniny Cichoń Stallions na pokazie koni w Radzionkowie. Nie będzie to typowa forma koncertowa, ale z pewnością przypadnie do gustu tzw koniarzom! 🙂 Wstęp na trybuny jest bezpłatny, można też nabyć bilety w strefie VIP za 100 zł.

Wystąpią dla Was artyści Studia Accantus w składzie: Kasia Mazurkiewicz (piano), Natalia Piotrowska-Paciorek, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski.

Miejsce: Stacja ogierów Cichoń Stallions
ul. Anieli Krzywoń 1, 41-922 Radzionków
Termin: 26 lutego 2022 r. , od godz. 18:30
Wstęp na trybuny wolny, miejsca VIP odpłatne. więcej informacji tutaj

Trasa

ACCANTUS AKUSTYCZNIE

„Accantus Akustycznie” to nieznana jeszcze odsłona naszego zespołu. Po ogromnych produkcjach, jakimi są koncerty „Accantus Live”, dostaliśmy dużo pytań o bardziej kameralną, bezpośrednią wersję naszych występów – i tak właśnie zrodził się pomysł na ten projekt.
Na scenie wystąpi 9 artystów: 4 wokalistów znanych z naszego kanału oraz 5-osobowy zespół instrumentalny: piano, gitara, trio smyczkowe pod kierownictwem Kasi Mazurkiewicz. Gwarantujemy zupełnie nowe doświadczenia i wspaniałą atmosferę. Zapraszamy!
Czas trwania koncertu: 1 godz. 20 minut bez przerwy.

Występują: Aleksandra Gotowicka / Sylwia Przetak, Paulina Grochowska, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

ACCANTUS LIVE 3

W związku z dużym zainteresowaniem, udało nam się zorganizować cztery dodatkowe koncerty trasy Accantus Live 3! Zapraszamy serdecznie.

Podczas koncertu będziecie mogli usłyszeć na żywo piosenki, które znacie z naszego kanału. Będą to zarówno utwory, które pojawiały się na poprzednich trasach, jak i nowości, których nigdy dotąd nie wykonywaliśmy na scenie. Na każdym koncercie wystąpi ośmioro solistów Studia Accantus oraz 8-osobowy zespół muzyczny „Accantus Live Band”.

Dlaczego Accantus Live 3?
Bo to już trzecia trasa w tej formule, zbudowana na doświadczeniach poprzednich 23 koncertów „Accantus Live”. Konsekwetnie dbamy o róznorodność repertuarową i wizualną, która sprawi, że w naszym koncercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Po raz kolejny podnosimy poprzeczkę i nie możemy się doczekać momentu, gdy usłyszycie na żywo efekt naszej wielomiesięcznej pracy.

Czas trwania koncertu: około 2 godz. 35 minut z przerwą.

Występują: Małgorzata Chruściel, Janek Traczyk, Aleksandra Gotowicka/Natalia Piotrowska-Paciorek, Paulina Grochowska, Kuba Jurzyk, Sylwia Przetak, Paweł Skiba, Adrian Wiśniewski

oraz Accantus Live Band w składzie: Kasia Mazurkiewicz (piano, kierownictwo muzyczne), Artur Rapacz (perkusja), Artur Siejka (bas), Michał Chwała (gitara), Tomek Boruch (gitara), Paulina Kusa/Ala Baranowska (skrzypce), Magdalena Laskowska/Jakub Grott (skrzypce), Krysia Wiśniewska/Karol Wachnik (wiolonczela).

Do zobaczenia!

Warszawa

5 czerwca 2022 r. o godz. 17:30 wystąpimy w ramach wydarzenia Wawer Music Festival.

Miejsce: Hotel Boss – Stary Młyn, ul. Żwanowiecka 20, Warszawa Wawer

Zapraszamy Was na kameralny koncert w składzie: Aleksandra Gotowicka, Paulina Grochowska, Kasia Mazurkiewicz, Sebastian Machalski i Adrian Wiśniewski.

W repertuarze piosenki znane i nieznane z naszego kanału.
Bilety dostępne tutaj

Zdjęcia

Z KONCERTÓW ACCANTUS LIVE

fot. Moonlight Foto